Úvodní stránka

MČR mládeže - doprovodný program

Vážení,
během MČR mládeže v rapid šachu budete moci využít bohatý doprovodný program. Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Z mimošachových aktivit nabízíme toto :

 

FOTBAL „ČECHY vs. MORAVA“
V sobotu si od 18:00 do 19:30 můžete přijít zahrát fotbal na hřiště ZŠ Masarykova. Systém hry bude určen dle počtu přihlášených hráčů. Sraz společného odchodu na hřiště bude v 17:40 před vchodem do Kulturního domu. Zájemci nahlásí své jméno a tým, za který chtějí hrát, v infocentru do 17:00.

PING -PONG
V sobotu si také večer kdykoliv v době od 19:00 do 21:00 můžete přijít zahrát ping-pong do tělocvičny DDM Klatovy ve Vídeňské ulici. Pokud máte vlastní pálku, vezměte si ji s sebou, pálek k zapůjčení na místě máme omezený počet.

KATAKOMBY
Po celý víkend budete moci navštívit tuto známou historickou památku, v sobotu odpoledne bude prodloužena pro účastníky MČR otevírací doba do 19:30. Pro všechny účastníky, kteří se u vstupu prokáží průkazkou (děti i dospělí) platí snížené vstupné 30 Kč. Na 18:30 jsme pro zájemce zajistili v prostorách katakomb komentovanou prohlídku s průvodcem. Sraz v 18:30 na místě nebo v 18:10 společný odchod od Kulturního domu.
(Žádáme účastníky, aby si připravili drobné 30 Kč. Děkujeme)

ČERNÁ VĚŽ
Černá věž bude otevřena v sobotu až do 19:00, přičemž při předložení průkazu účastníka získáte slevu 50 % na vstupné. Platí pro děti i dospělé.

ATRAKCE A HRY
V případě hezkého počasí budeme před Kulturním domem nabízet dětem  malé rozptýlení mezi partiemi. DDM Klatovy nám zapůjčilo různé atrakce, koloběžky a hry, které budou dětem během dne k dispozici na hraní. 

KINO ŠUMAVA KLATOVY
Pokud dohrajete 6. kolo dříve, můžete zavítat do našeho kina, kde v sobotu od 17:00 promítají oblíbenou dětskou pohádku Šmoulové 2, bohužel taková je běžná promítací doba a čas začátku je neměnný.