Úvodní stránka

Přihlašování na OPEN Klatovy běží plným proudem

Již za 5 týdnů propuknou lité boje v dalším ročníku klatovského turnaje, který se stejně  jako v minulých letech hraje jako Unileasing OPEN. V současném době probíhá příjem přihlášek, průběžné přihlášky můžete sledovat v sekci UNILEASING OPEN 2014.
Kromě dvou hlavních turnajů A i B je pro účastníky připraven pestrý doprovodný program jako např. turnaj v rapid šachu OPEN, turnaj v rapidu mládeže i seniorů, oblíbený fotbalový turnaj, beach a turnaje ve stolním tenisu apod.


V A turnaji bude mezi největší favority jistě patřit jeho nejčastěšjí vítěz a od loňského roku již velmistr - Petr Neuman, kterému budou chtít cestu za dalším vítězstvím překazit mezinárodní mistři Ivan Hausner a Josef Juřek, kteří již účast přislíbili.
Novinkou pro turnaj B , který je velmi oblíbený nejen mezi mladými hráči, je, že bude v letošním roce započten na ELO FIDE. Věříme, že tato skutečnost přiláká do Klatov ještě více zájemců o tuto královskou hru než v loňském roce.

Co se obytování týká, v současné době máme k diszpoci dostatečné kapacity, velmi však doporučujeme s přihláškou neotálet, protože v identickém termínu jako šachový turnaj bude probíhat v Klatovech Mistrovství světa kadetek v basketbalu a ubytovací možnosti budou omezené.

Těšíme se na Vaši účast.
S pozdravem Karel Nováček