Úvodní stránka

Na OPEN Klatovy 2016 je stále možné se přihlásit

Vážení šachoví přátelé,
včera (12.6.)  uplynul oficiální termín pro přihlášení na letní šachový festival O pohár města Klatov 2016. Těší nás, že v letošním roce pravděpodobně překonáme loňský i předloňský počet přihlášených. V současné době evidujeme 174 hráčů v turnajích A a B. Vzhledem k tomu, že není ještě naplněna maximální kapacita, prodloužili jsme příjem přihlášek o 1 týden a to do 19.6. Seznam přihlášených najdete v na těchto stránkách v sekci OPEN 2016
Co se ubytování týká, můžeme nabídnout několik volných míst na několika místech. Případné další zájemce o ubytování prosím, aby se mi ozvali na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: 737337955 a můžeme probrat jaké ubytovací možnosti jsou k dispozici. V současné době je již plná Střední integrovaná škola, penziony Klatovský Dvůr, Hejtman, Na Vršku.
Ještě jedna poznámka : Na Střední integrované škole je nově připraveno několik buněk 3+2, dále 1x buňka 2+4 a 1x 3+3. Tato možnost je ideální pro ty, kteří jsou třeba 3 a nechtějí na pokoji bydlet s někým cizím nebo si doplácet 1L pokoj. Kdo by měl zájem o ubytování na těchto 3-lůžkových pokojích, ozvěte se mi, rádi Vám vyhovíme.
Hezký den za pořadatelský tým přeje Karel Nováček