Úvodní stránka

Open Klatovy 2019 – aktuální informace - 18.6.2019 (přihlášování, ubytování, strava)

Vážení šachoví přátelé, rok se s rokem sešel a za pár dní tu znovu máme další ročník šachového festivalu O pohár města Klatov. V současné době seznam přihlášených hráčů dosáhl 213, velmi nás proto těší, že to bude znovu pokořena magická hranice 200 hráčů :). Kdo by měl ještě zájem se dohlásit, ozvěte se nám prosím, zatím to možné je, co se však ubytování týká, kapacity jsou v podstatě naplněny, můžeme však poptat další penziony, ozvěte se nám, rádi sdělíme aktuální situaci a pokusíme se uspokojit Váš požadavek.

Ohledně ubytování je situace následující :

Internát ISŠ : plno

Penzion Hejtman : plno

Penzion Na Zemědělce : plno

Penzion U Strnada : plno

Penzion Na Vršku : volný 1 pokoj , cena 350 Kč/ osobu u dvoulůžkového pokoje nebo cena 500 Kč/ osobu při obsazení 1 osobou.

Hotel Centrál : plno

V případě, že budete chtít poradit s ubytováním nebo budete chtít pomoci sehnat jiné ubytování, které není v nabídce, ozvěte se mi prosím na tel : 737337955.

Po loňských pozitivních ohlasech ohledně možnosti objednávek stravy nabízíme tuto možnost i letos. Zájemci budou mít možnost si první den turnaje z nabízeného jídelníčku objednat na celý týden dopředu
stravu a to oběd a večeři v hotelu Centrál. Možnost je objednat si stravu jen na některé dny. Nově jsme také zavedli dětskou stravu (80% gramáže). Cena oběda (hlavní jídlo plus polévka) pro dospělého činí 110 Kč, dětská strava 90 Kč, u večeře je pak cena 100 Kč u dospělého a 80 Kč u dětské stravy. Jídelní lístek a další informace o turnaji najdete na našich nových turnajových stránkách : 

www.openklatovy.cz